F28-040-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
F28-040-C2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F28-040-C2
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
Fitxak: F28-040-C2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F28-040-C2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F28-040-C2 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21970 pcs Datuen fitxa F28-040-C2.pdf
pisu 0.17 lb (77.11g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 14V, Series 28V
Tentsioa - Lehen 115V Tentsioa - isolamendua 2500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 34.93mm L x 28.58mm W Series Split Pack™, Class 2/3, F
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Single
Energia - Max 1.1 VA Beste izenak 237-1552
F28-040-C2-B
F28-040-C2-ND
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 23.80mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 80mA, Series 40mA Center Tap No