F16-070-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
F16-070-C2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F16-070-C2
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
Fitxak: F16-070-C2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F16-070-C2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F16-070-C2 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21068 pcs Datuen fitxa F16-070-C2.pdf
pisu 0.17 lb (77.11g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 8V, Series 16V
Tentsioa - Lehen 115V Tentsioa - isolamendua 2500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 34.93mm L x 28.58mm W Series Split Pack™, Class 2/3, F
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Single
Energia - Max 1.1 VA Beste izenak 237-1555
F16-070-C2-B
F16-070-C2-ND
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 23.80mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 140mA, Series 70mA Center Tap No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F16-150
F16-150
fabrikatzaileak: Triad Magnetics
deskribapena: XFRMR LAMINATED THRU HOLE
Stockean: 18735 pcs
Deskarga: F16-150.pdf
RFQ
Stockean: 10532 pcs
Deskarga: F16-800.pdf
RFQ
deskribapena: TRANSFORMER 8V 4.5A SNGL PRIMARY