CST25-0050
Triad MagneticsTriad Magnetics
CST25-0050 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CST25-0050
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena ENCAPSULATED PCB CURRENT SENSE X
Fitxak: CST25-0050.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CST25-0050ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CST25-0050 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena ENCAPSULATED PCB CURRENT SENSE X Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35629 pcs Datuen fitxa CST25-0050.pdf
pisu - Mota Invasive
Erlatiboa aktibatuta - Lehen mailakoak: Bigarren mailakoak 1:50 Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 0.669" L x 0.591" W (17.00mm x 15.00mm) Series *
balorazio - Packaging Bulk
Beste izenak 237-2335 Muntaketa mota Through Hole
induktantzia 4.7mH Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
Maiztasun-tartea 50kHz ~ 500kHz Energia Denbora (E.T.) 175V µS
Deskribapen zehatza 500mA 1:50 Current Sense Transformer 50kHz ~ 500kHz 500 mOhm 4.7mH Through Hole DC Erresistentzia (DCR) 500 mOhm
Oraingo ratioa - Uneko balorazioa 500mA