LED60W-048
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED60W-048 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LED60W-048
Fabrikatzaileak / Marka: Thomas Research Products
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.25A
Fitxak: 1.LED60W-048.pdf2.LED60W-048.pdf
  • Mezua
LED60W-048ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LED60W-048 fabrikatzailea Thomas Research Products
deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.25A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3128 pcs Datuen fitxa 1.LED60W-048.pdf2.LED60W-048.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 48V
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 305VAC
Mota Constant Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 7.25" L x 2.81" W x 1.83" H (184.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Series LED-60W balorazio IP66
Energia (Watts) 60W Tenperatura operatiboa -30°C ~ 65°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 91%
dimming - Deskribapen zehatza 1.25A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 1.25A California Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.
Homologazioak CE, cULus
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LED60W-048-C1250
LED60W-048-C1250
fabrikatzaileak: Thomas Research Products
deskribapena: LED DRIVER CC AC/DC 16-48V 1.25A
Stockean: 6161 pcs
Deskarga: LED60W-048-C1250.pdf
RFQ
LED60W-043-C1400-PD
LED60W-043-C1400-PD
deskribapena: LED POWER SUPPLY
Stockean: 5343 pcs
Deskarga:
RFQ
LED60W-048-C1250-D
LED60W-048-C1250-D