LED60W-012
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED60W-012 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LED60W-012
Fabrikatzaileak / Marka: Thomas Research Products
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 12V 5A
Fitxak: 1.LED60W-012.pdf2.LED60W-012.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
LED60W-012ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LED60W-012 fabrikatzailea Thomas Research Products
deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 12V 5A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1169 pcs Datuen fitxa 1.LED60W-012.pdf2.LED60W-012.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 305VAC
Mota Constant Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 7.25" L x 2.81" W x 1.83" H (184.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Series LED-60W balorazio IP66
Energia (Watts) 60W Beste izenak 1121-1526
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 65°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 87% dimming -
Deskribapen zehatza 5A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 5A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LED60W-018
LED60W-018
fabrikatzaileak: Thomas Research Products
deskribapena: LED DRIVER CV AC/DC 18V 3.33A
Stockean: 2769 pcs
Deskarga: LED60W-018.pdf
RFQ
LED56F
LED56F
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: EMITTER IR 940NM 100MA TO-46
Stockean: 4204 pcs
Deskarga: LED56F.pdf
RFQ
LED60W-012-C5000-D
LED60W-012-C5000-D
deskribapena: LED DRIVER CC AC/DC 4-12V 5A
Deskarga: LED60W-012-C5000-D.pdf
LED60W-015
LED60W-015
deskribapena: LED DRIVER CV AC/DC 15V 4A