LED30W-12
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED30W-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LED30W-12
Fabrikatzaileak / Marka: Thomas Research Products
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 12V 2.5A
Fitxak: 1.LED30W-12.pdf2.LED30W-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
LED30W-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LED30W-12 fabrikatzailea Thomas Research Products
deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 12V 2.5A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4182 pcs Datuen fitxa 1.LED30W-12.pdf2.LED30W-12.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 305VAC
Mota Constant Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 4.92" L x 1.69" W x 0.98" H (125.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Series LED-30W balorazio IP66
Energia (Watts) 30W Beste izenak 1121-1054
LED30W12
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 60°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 84% dimming -
Deskribapen zehatza 2.5A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 2.5A