TWN2.25SV
TechflexTechflex
TWN2.25SV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TWN2.25SV
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SELF WRAP 2-1/4" X 100' SILVER
Fitxak: 1.TWN2.25SV.pdf2.TWN2.25SV.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 150 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 150 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
TWN2.25SVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TWN2.25SV fabrikatzailea Techflex
deskribapena SELF WRAP 2-1/4" X 100' SILVER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 150 pcs Datuen fitxa 1.TWN2.25SV.pdf2.TWN2.25SV.pdf
Zabalera 7.375" (187.33mm) Wall Loditasuna 0.025" (0.64mm)
Idatzi atributuak Split Flexible Tube Mota Self Wrap
Series ThermaShield® Wrap Tenperatura operatiboa -60°C ~ 255°C
Material Fiberglass, Aluminized, Halogen Free Babes likidoa Gasoline Resistant
Luzera 100' (30.48m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bero Babesteko Heat Resistant Ezaugarriak Adhesive Closure Strip, Chemical Resistant, Clean Cut
Ingurumenaren babesa - Diametroa - Kanpora, ez zabalduta -
Diametroa - Barruan, ez zabalduta 2.250" (57.15mm) Diametroa - Barruan, zabalduta -