SSL0.25SV-BS
TechflexTechflex
SSL0.25SV-BS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSL0.25SV-BS
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SLEEVING 1/4" X 250' SILVER
Fitxak: 1.SSL0.25SV-BS.pdf2.SSL0.25SV-BS.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 465 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 465 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Mezua
SSL0.25SV-BSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSL0.25SV-BS fabrikatzailea Techflex
deskribapena SLEEVING 1/4" X 250' SILVER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 465 pcs Datuen fitxa 1.SSL0.25SV-BS.pdf2.SSL0.25SV-BS.pdf
Zabalera - Wall Loditasuna 0.013" (0.33mm)
Idatzi atributuak Expandable Mota Sleeving
Series Flexo® Stainless Steel XC Beste izenak 1030-1344
SSL0.25SV-BS-ND
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea Non Flammable Material Stainless Steel (SS), 304, Halogen Free
Babes likidoa Salt Water Resistant Luzera 250' (76.20m)
Ezaugarriak Chemical Resistant, Clean Cut, Tight Weave Ingurumenaren babesa UV Resistant
Diametroa - Kanpora, ez zabalduta - Diametroa - Barruan, ez zabalduta 0.250" (6.35mm)
Diametroa - Barruan, zabalduta 0.406" (10.31mm) Kolore Silver