SFC0.50WH
TechflexTechflex
SFC0.50WH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFC0.50WH
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 100'
Fitxak: SFC0.50WH.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 431 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 431 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SFC0.50WHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFC0.50WH fabrikatzailea Techflex
deskribapena SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 100' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 431 pcs Datuen fitxa SFC0.50WH.pdf
Wall Loditasuna - Idatzi atributuak Braided
Mota Sleeving, Insulated Series Flex Glass® Silicone FR
Beste izenak SFC0.50WH-100
SFC0.50WH-100-ND
Tenperatura operatiboa -75°C ~ 220°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL VW-1
Material Fiberglass, Silicone Coated Babes likidoa Oil Resistant
Luzera 100' (30.48m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingurumenaren babesa - Diametroa - Kanpoan -
Diametroa - Barruan 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza White Fiberglass, Silicone Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 100' (30.48m)