RYN0.25BK
TechflexTechflex
RYN0.25BK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RYN0.25BK
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SLEEVING 1/4" X 200' BLACK
Fitxak: 1.RYN0.25BK.pdf2.RYN0.25BK.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 752 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 752 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Mezua
RYN0.25BKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RYN0.25BK fabrikatzailea Techflex
deskribapena SLEEVING 1/4" X 200' BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 752 pcs Datuen fitxa 1.RYN0.25BK.pdf2.RYN0.25BK.pdf
Zabalera - Wall Loditasuna 0.024" (0.61mm)
Idatzi atributuak Expandable Mota Sleeving
Series Flexo® PPS™ Beste izenak 1030-1239
Q6340952
RYN0.25BK-ND
Tenperatura operatiboa -70°C ~ 200°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Material Polyphenylene Sulfide (PPS), Halogen Free
Babes likidoa Fuel Resistant, Moisture Resistant Luzera 200' (60.96m)
Ezaugarriak Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Ingurumenaren babesa -
Diametroa - Kanpora, ez zabalduta - Diametroa - Barruan, ez zabalduta 0.250" (6.35mm)
Diametroa - Barruan, zabalduta 0.375" (9.52mm) Kolore Black
Urradura Babesteko Abrasion and Cut Resistant, Wear Resistant
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PTN0.63BE100
PTN0.63BE100
fabrikatzaileak: Techflex
deskribapena: SLEEVING 5/8" X 100' BEIGE
Stockean: 1488 pcs
Deskarga: PTN0.63BE100.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: HellermannTyton
deskribapena: SLIT WRAP 0.551" X 100' BLACK
Stockean: 645 pcs
Deskarga: 161-63203.pdf
RFQ
NXN0.50GN
NXN0.50GN
fabrikatzaileak: Techflex
deskribapena: SLEEVING 1/2" X 100' GREEN
Stockean: 443 pcs
Deskarga: NXN0.50GN.pdf
SW53 BK005
SW53 BK005
fabrikatzaileak: Alpha Wire
deskribapena: SPIRAL WRAP 0.376" X 100' BLACK