HTN0.75TW
TechflexTechflex
HTN0.75TW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HTN0.75TW
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SLEEVING 3/4" X 250' WHITE/BLACK
Fitxak: 1.HTN0.75TW.pdf2.HTN0.75TW.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 135 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 135 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
HTN0.75TWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HTN0.75TW fabrikatzailea Techflex
deskribapena SLEEVING 3/4" X 250' WHITE/BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 135 pcs Datuen fitxa 1.HTN0.75TW.pdf2.HTN0.75TW.pdf
Zabalera - Wall Loditasuna 0.028" (0.71mm)
Idatzi atributuak Expandable Mota Sleeving
Series Flexo® Halar® Beste izenak Q7418214A
T20425456
Tenperatura operatiboa -75°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Babes likidoa Gasoline Resistant Luzera 250' (76.20m)
Diametroa - Kanpora, ez zabalduta - Diametroa - Barruan, ez zabalduta 0.750" (19.05mm)
Diametroa - Barruan, zabalduta 1.250" (31.75mm) Kolore White, Black