GWN0.75BK
TechflexTechflex
GWN0.75BK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GWN0.75BK
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK
Fitxak: 1.GWN0.75BK.pdf2.GWN0.75BK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
GWN0.75BKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GWN0.75BK fabrikatzailea Techflex
deskribapena SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1252 pcs Datuen fitxa 1.GWN0.75BK.pdf2.GWN0.75BK.pdf
Zabalera 2.938" (74.63mm) Wall Loditasuna 0.025" (0.64mm)
Idatzi atributuak Split Flexible Tube Mota Self Wrap
Series Grip Wrap™ Tenperatura operatiboa -70°C ~ 125°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Babes likidoa -
Luzera 50.00' (15.24m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bero Babesteko - Ezaugarriak Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip, Impact Resistant
Ingurumenaren babesa - Diametroa - Kanpora, ez zabalduta -
Diametroa - Barruan, ez zabalduta 0.750" (19.05mm) Diametroa - Barruan, zabalduta -