FTN0.25CL
TechflexTechflex
FTN0.25CL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FTN0.25CL
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SLEEVING 1/4" X 200' CLEAR
Fitxak: FTN0.25CL.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 289 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 289 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FTN0.25CLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FTN0.25CL fabrikatzailea Techflex
deskribapena SLEEVING 1/4" X 200' CLEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 289 pcs Datuen fitxa FTN0.25CL.pdf
Zabalera - Wall Loditasuna 0.008" (0.20mm)
Idatzi atributuak Expandable Mota Sleeving
Series Flexo® Thin Beste izenak Q6966761
Tenperatura operatiboa -45°C ~ 120°C Materialaren sueztasuna baloratzea -
Material Polyamide Monofilament, Halogen Free Babes likidoa -
Luzera 200' (60.96m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bero Babesteko - Ezaugarriak -
Ingurumenaren babesa - Diametroa - Kanpora, ez zabalduta -
Diametroa - Barruan, ez zabalduta 0.250" (6.35mm) Diametroa - Barruan, zabalduta 1.000" (25.40mm)