FIN0.25BK
TechflexTechflex
FIN0.25BK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FIN0.25BK
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SLEEVING 0.250" ID FBRGLASS 100'
Fitxak: 1.FIN0.25BK.pdf2.FIN0.25BK.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 507 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 507 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FIN0.25BKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FIN0.25BK fabrikatzailea Techflex
deskribapena SLEEVING 0.250" ID FBRGLASS 100' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 507 pcs Datuen fitxa 1.FIN0.25BK.pdf2.FIN0.25BK.pdf
Wall Loditasuna 0.072" (1.83mm) Idatzi atributuak Braided
Mota Sleeving, Insulated Series FireFlex®
Tenperatura operatiboa -54°C ~ 260°C Materialaren sueztasuna baloratzea Non Flammable
Luzera 100' (30.48m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bero Babesteko Flame Resistant, Heat Resistant Ezaugarriak Chemical Resistant, Solvent Resistant
Ingurumenaren babesa - Diametroa - Kanpoan 0.394" (10.01mm)
Diametroa - Barruan 0.250" (6.35mm) Deskribapen zehatza Black Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 0.250" (6.35mm) 100' (30.48m)