F6Z2.25BK
TechflexTechflex
F6Z2.25BK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F6Z2.25BK
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SELF WRAP 2-1/4" X 50' BLACK
Fitxak: F6Z2.25BK.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 632 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
F6Z2.25BKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F6Z2.25BK fabrikatzailea Techflex
deskribapena SELF WRAP 2-1/4" X 50' BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 632 pcs Datuen fitxa F6Z2.25BK.pdf
Zabalera 2.362" (60.00mm) Wall Loditasuna 0.038" (0.96mm)
Idatzi atributuak Split Flexible Flat Mota Self Wrap
Series F6® Flat Tenperatura operatiboa -45°C ~ 150°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Babes likidoa -
Luzera 50.00' (15.24m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bero Babesteko - Ezaugarriak Clean Cut, Noise Reduction
Ingurumenaren babesa - Diametroa - Kanpora, ez zabalduta -
Diametroa - Barruan, ez zabalduta 2.250" (57.15mm) Diametroa - Barruan, zabalduta -