CNN0.75BK75
TechflexTechflex
CNN0.75BK75 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CNN0.75BK75
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SLEEVING 3/4" X 75' BLACK
Fitxak: 1.CNN0.75BK75.pdf2.CNN0.75BK75.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 413 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 413 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Mezua
CNN0.75BK75ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CNN0.75BK75 fabrikatzailea Techflex
deskribapena SLEEVING 3/4" X 75' BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 413 pcs Datuen fitxa 1.CNN0.75BK75.pdf2.CNN0.75BK75.pdf
Zabalera - Wall Loditasuna 0.028" (0.71mm)
Idatzi atributuak Expandable Mota Sleeving
Series Flexo® Anti-Stat Beste izenak 1030-1280
CNN0.75BK75-ND
Tenperatura operatiboa -45°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Material Nylon, Carbonized, Halogen Free
Babes likidoa Gasoline Resistant Luzera 75.00' (22.86m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bero Babesteko -
Ezaugarriak Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded Ingurumenaren babesa -
Diametroa - Kanpora, ez zabalduta - Diametroa - Barruan, ez zabalduta 0.750" (19.05mm)
Diametroa - Barruan, zabalduta 1.250" (31.75mm) Kolore Black