CNN0.25BK
TechflexTechflex
CNN0.25BK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CNN0.25BK
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SLEEVING 1/4" X 1000' BLACK
Fitxak: 1.CNN0.25BK.pdf2.CNN0.25BK.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 96 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 96 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
CNN0.25BKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CNN0.25BK fabrikatzailea Techflex
deskribapena SLEEVING 1/4" X 1000' BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 96 pcs Datuen fitxa 1.CNN0.25BK.pdf2.CNN0.25BK.pdf
Zabalera - Wall Loditasuna 0.028" (0.71mm)
Idatzi atributuak Expandable Mota Sleeving
Series Flexo® Anti-Stat Beste izenak 1030-1398
CNN0.25BK-ND
Tenperatura operatiboa -45°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Material Nylon, Carbonized, Halogen Free
Babes likidoa Gasoline Resistant Luzera 1000' (304.80m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bero Babesteko -
Ezaugarriak Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded Ingurumenaren babesa -
Diametroa - Kanpora, ez zabalduta - Diametroa - Barruan, ez zabalduta 0.250" (6.35mm)
Diametroa - Barruan, zabalduta 0.438" (11.13mm) Kolore Black