EDM2CFIMX6S10R512NI4GL2C
TechNexionTechNexion
TechNexion
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EDM2CFIMX6S10R512NI4GL2C
Fabrikatzaileak / Marka: TechNexion
Produktuaren Deskribapena MOD EDM COMPACT TYPE2 I.MX6 SGL
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 912 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 912 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
EDM2CFIMX6S10R512NI4GL2Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EDM2CFIMX6S10R512NI4GL2C fabrikatzailea TechNexion
deskribapena MOD EDM COMPACT TYPE2 I.MX6 SGL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 912 pcs Datuen fitxa
Watchdog tenporizadorea - Bideoaren irteerak -
USB USB 2.0, USB OTG 2.0 Biltegiratze interfazea SDIO/MMC
Abiadura 1.0GHz Tamaina / dimentsioa 3.23" x 2.36" (82mm x 60mm)
Series EDM2 RAM Edukiera / Instalatua 512MB/512MB
Energia (Watts) - Beste izenak EDM2-CF-IMX6S10-R512-NI4G-L-2C
EDM2-CF-IMX6S10-R512-NI4G-L-2C-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Kolore kopurua 1