WDP.2458.25.4.B.02
TaoglasTaoglas
WDP.2458.25.4.B.02 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WDP.2458.25.4.B.02
Fabrikatzaileak / Marka: Taoglas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 2.4/5.5GHZ CER PATCH PIN
Fitxak: WDP.2458.25.4.B.02.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
100 pcs
  • Mezua
WDP.2458.25.4.B.02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WDP.2458.25.4.B.02 fabrikatzailea Taoglas
deskribapena RF ANT 2.4/5.5GHZ CER PATCH PIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12781 pcs Datuen fitxa WDP.2458.25.4.B.02.pdf
VSWR - Bukaera Pin
Series - Itzulerako galera -19dB, -5dB
Energia - Max 10W Packaging Tray
Beste izenak 931-1338 Banden kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Altuera (Max) 0.157" (4.00mm) Irabazia 6dBi, 8dBi
Maiztasun-tartea 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz Maiztasuna Taldea UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz)
Maiztasuna (Zentroa / Banda) 2.4GHz, 5.5GHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.4GHz, 5.5GHz WLAN Ceramic Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz 6dBi, 8dBi Pin Surface Mount eskaerak WLAN