OMB.433.B06F21
TaoglasTaoglas
Taoglas
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OMB.433.B06F21
Fabrikatzaileak / Marka: Taoglas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 433MHZ WHIP STR N FEM
Fitxak: OMB.433.B06F21.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 671 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 671 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
OMB.433.B06F21ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OMB.433.B06F21 fabrikatzailea Taoglas
deskribapena RF ANT 433MHZ WHIP STR N FEM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 671 pcs Datuen fitxa OMB.433.B06F21.pdf
VSWR 1.5 Bukaera Connector, N Female
Series - Itzulerako galera -
Energia - Max 100W Packaging Bulk
Beste izenak 931-1458 Banden kopurua 1
Muntaketa mota Bracket Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP65 Altuera (Max) 43.071" (109.40cm)
Irabazia 6dBi Maiztasun-tartea -
Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 433MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 433MHz ISM Whip, Straight RF Antenna 6dBi Connector, N Female Bracket Mount