ASGP.1575.10B.4.A.01
TaoglasTaoglas
Taoglas
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASGP.1575.10B.4.A.01
Fabrikatzaileak / Marka: Taoglas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 1.575GHZ CER PATCH SLD
Fitxak: ASGP.1575.10B.4.A.01.pdf
  • Mezua
ASGP.1575.10B.4.A.01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASGP.1575.10B.4.A.01 fabrikatzailea Taoglas
deskribapena RF ANT 1.575GHZ CER PATCH SLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5422 pcs Datuen fitxa ASGP.1575.10B.4.A.01.pdf
VSWR 2 Bukaera Solder
Series - Itzulerako galera -
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Altuera (Max) 0.232" (5.90mm) Irabazia 30dB
Maiztasun-tartea - Maiztasuna Taldea UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Maiztasuna (Zentroa / Banda) 1.575GHz Ezaugarriak LNA, Filter
Deskribapen zehatza 1.575GHz GPS Ceramic Patch RF Antenna 30dB Solder Surface Mount eskaerak GPS
Antena mota Ceramic Patch
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ASGP.1575.10D.2.A.01
ASGP.1575.10D.2.A.01
fabrikatzaileak: Taoglas
deskribapena: RF ANT
Stockean: 4875 pcs
Deskarga:
RFQ
ASGTX-C-1
ASGTX-C-1
fabrikatzaileak: Abracon Corporation
deskribapena: OSC PROG LVCMOS 3.3V 1PPM SMD