TO3316-330M
TamuraTamura
Tamura
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TO3316-330M
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD
Fitxak: TO3316-330M.pdf
  • Mezua
TO3316-330Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TO3316-330M fabrikatzailea Tamura
deskribapena FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4412 pcs Datuen fitxa TO3316-330M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
estali Unshielded Series TO3316
balorazio - Q @ Freq 30 @ 100kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 33µH Altuera - Eserita (Max) 0.209" (5.30mm)
Frekuentzia - Self Resonant 14MHz Deskribapen zehatza 33µH Unshielded Inductor 2.1A 100 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 100 mOhm Max Uneko balorazioa 2.1A
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TO3316-331M
TO3316-331M
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: FIXED IND 330UH 600MA 1.02 OHM
Stockean: 6025 pcs
Deskarga: TO3316-331M.pdf
RFQ
TO3316-1R5M
TO3316-1R5M
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: FIXED IND 1.5UH 6.4A 10 MOHM SMD
Stockean: 4653 pcs
Deskarga: TO3316-1R5M.pdf
RFQ
deskribapena: FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD
Deskarga: TO3316-680M.pdf
deskribapena: FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 470UH 500MA 1.27 OHM
deskribapena: FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD
TO3316-1R0M
TO3316-1R0M
deskribapena: FIXED IND 1UH 6.8A 9 MOHM SMD
Deskarga: TO3316-1R0M.pdf
TO3316-2R2M
TO3316-2R2M
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 6.1A 12 MOHM SMD
Deskarga: TO3316-2R2M.pdf
TO3316-4R7M
TO3316-4R7M
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD
Deskarga: TO3316-4R7M.pdf
deskribapena: FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD
TO3316-3R3M
TO3316-3R3M
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD
Deskarga: TO3316-3R3M.pdf
deskribapena: FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM