TO1608-1R0M
TamuraTamura
Tamura
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TO1608-1R0M
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD
Fitxak: TO1608-1R0M.pdf
  • Mezua
TO1608-1R0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TO1608-1R0M fabrikatzailea Tamura
deskribapena FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5857 pcs Datuen fitxa TO1608-1R0M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
estali Unshielded Series TO1608
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1µH Altuera - Eserita (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekuentzia - Self Resonant 130MHz Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Inductor 2.9A 50 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 50 mOhm Max Uneko balorazioa 2.9A
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TO1608-101M
TO1608-101M
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: FIXED IND 100UH 300MA 1.27 OHM
Stockean: 4339 pcs
Deskarga: TO1608-101M.pdf
RFQ
TO1601520000G
TO1601520000G
fabrikatzaileak: Anytek (Amphenol Anytek)
deskribapena: 500 TB RISING CLAMP 180D
Stockean: 50370 pcs
Deskarga: TO1601520000G.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: FIXED IND 330UH 160MA 3.8 OHM
Deskarga: TO1608-331M.pdf
deskribapena: FIXED IND 1MH 70MA 13.8 OHM SMD
deskribapena: FIXED IND 220UH 200MA 3.11 OHM
TO1608-1R5M
TO1608-1R5M
deskribapena: FIXED IND 1.5UH 2.8A 50 MOHM SMD
Deskarga: TO1608-1R5M.pdf
deskribapena: FIXED IND 10UH 1.1A 160 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 15UH 1A 230 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD
deskribapena: FIXED IND 33UH 600MA 510 MOHM
TO1608-2R2M
TO1608-2R2M
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD
Deskarga: TO1608-2R2M.pdf
deskribapena: FIXED IND 22UH 800MA 370 MOHM