T1812-820J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T1812-820J
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82UH 170MA 7 OHM SMD
Fitxak: T1812-820J.pdf
  • Mezua
T1812-820Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T1812-820J fabrikatzailea Tamura
deskribapena FIXED IND 82UH 170MA 7 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4122 pcs Datuen fitxa T1812-820J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
estali Unshielded Series T1812
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 82µH Altuera - Eserita (Max) 0.143" (3.63mm)
Frekuentzia - Self Resonant 9MHz Deskribapen zehatza 82µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 7 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 7 Ohm Max Uneko balorazioa 170mA