T1812-221J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T1812-221J
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220UH 115MA 10 OHM SMD
Fitxak: T1812-221J.pdf
  • Mezua
T1812-221Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T1812-221J fabrikatzailea Tamura
deskribapena FIXED IND 220UH 115MA 10 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4447 pcs Datuen fitxa T1812-221J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
estali Unshielded Series T1812
balorazio - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 796kHz
induktantzia 220µH Altuera - Eserita (Max) 0.143" (3.63mm)
Frekuentzia - Self Resonant 6MHz Deskribapen zehatza 220µH Unshielded Wirewound Inductor 115mA 10 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 10 Ohm Max Uneko balorazioa 115mA