T1210-R12G
TamuraTamura
Tamura
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T1210-R12G
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120NH 800MA 120 MOHM
Fitxak: T1210-R12G.pdf
  • Mezua
T1210-R12Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T1210-R12G fabrikatzailea Tamura
deskribapena FIXED IND 120NH 800MA 120 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4753 pcs Datuen fitxa T1210-R12G.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series T1210
balorazio - Q @ Freq 60 @ 300MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 50MHz
induktantzia 120nH Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 1.1GHz Deskribapen zehatza 120nH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 120 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 120 mOhm Max Uneko balorazioa 800mA