T1008-R39G
TamuraTamura
Tamura
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T1008-R39G
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 390NH 470MA 790 MOHM
Fitxak: T1008-R39G.pdf
  • Mezua
T1008-R39Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T1008-R39G fabrikatzailea Tamura
deskribapena FIXED IND 390NH 470MA 790 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4234 pcs Datuen fitxa T1008-R39G.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series T1008
balorazio - Q @ Freq 40 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 25MHz
induktantzia 390nH Altuera - Eserita (Max) 0.089" (2.25mm)
Frekuentzia - Self Resonant 500MHz Deskribapen zehatza 390nH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 790 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 790 mOhm Max Uneko balorazioa 470mA