S28S500D24ZM
TamuraTamura
Tamura
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S28S500D24ZM
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena SENSOR CURRENT HALL 500A AC/DC
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 931 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
S28S500D24ZMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S28S500D24ZM fabrikatzailea Tamura
deskribapena SENSOR CURRENT HALL 500A AC/DC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 931 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura ±15 V ~ 24 V Series -
Sentsore mota Hall Effect, Closed Loop sentikortasuna -
Erantzun Denbora 1µs polarizazio Bidirectional
Packaging - Pakete / kasua -
Irteera Ratiometric, Current Beste izenak 9-S28S500D24ZMZY
MT7344
S28S500D15ZM
S28S500D24ZMZY
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
linealtasun ±0.1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency DC ~ 100kHz Neurketa egiteko AC/DC
Deskribapen zehatza Current Sensor 500A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Uneko - Hornikuntza (Max) 30mA
Oraina - Zentzua 500A zehaztasun ±0.1%