S27S300D15Y
TamuraTamura
Tamura
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S27S300D15Y
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena SENSOR CURRENT HALL 300A AC/DC
Fitxak: S27S300D15Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
75 pcs
  • Mezua
S27S300D15Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S27S300D15Y fabrikatzailea Tamura
deskribapena SENSOR CURRENT HALL 300A AC/DC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2582 pcs Datuen fitxa S27S300D15Y.pdf
Tentsioa - hornidura ±12 V ~ 20 V Series -
Sentsore mota Hall Effect, Closed Loop sentikortasuna -
Erantzun Denbora 1µs polarizazio Bidirectional
Packaging Bulk Pakete / kasua Module, Single Pass Through
Irteera Ratiometric, Current Beste izenak 9-S27S300D15Y1ZY
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
linealtasun ±0.1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency DC ~ 100kHz Neurketa egiteko AC/DC
Deskribapen zehatza Current Sensor 300A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module, Single Pass Through Uneko - Hornikuntza (Max) 20mA
Oraina - Zentzua 300A zehaztasun ±0.4%
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S27KL0641DABHV033
S27KL0641DABHV033
fabrikatzaileak: Cypress Semiconductor
deskribapena: IC 64 MB FLASH MEMORY
Stockean: 29174 pcs
Deskarga: S27KL0641DABHV033.pdf
RFQ
S27KL0641DABHV020
S27KL0641DABHV020
deskribapena: IC DRAM 64M PARALLEL 24FBGA
Stockean: 21434 pcs
Deskarga: S27KL0641DABHV020.pdf
RFQ
S27S300D15YM
S27S300D15YM
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: SENSOR CURRENT HALL 300A AC/DC