S26P200D15Y
TamuraTamura
S26P200D15Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S26P200D15Y
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena SENSOR CURRENT HALL 200A AC/DC
Fitxak: S26P200D15Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
S26P200D15Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S26P200D15Y fabrikatzailea Tamura
deskribapena SENSOR CURRENT HALL 200A AC/DC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3539 pcs Datuen fitxa S26P200D15Y.pdf
Tentsioa - hornidura ±12 V ~ 15 V Series S26PXXXD15Y
Sentsore mota Hall Effect, Closed Loop sentikortasuna -
Erantzun Denbora 1µs polarizazio Bidirectional
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Irteera Ratiometric, Current Beste izenak 9-S26P200D15YZY
MT7351
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
linealtasun ±0.15% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency DC ~ 100kHz Neurketa egiteko AC/DC
Deskribapen zehatza Current Sensor 200A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module Uneko - Hornikuntza (Max) 16mA
Oraina - Zentzua 200A zehaztasun ±0.4%