PL10-24-130B
TamuraTamura
PL10-24-130B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PL10-24-130B
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 10VA THRU HOLE
Fitxak: PL10-24-130B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PL10-24-130Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PL10-24-130B fabrikatzailea Tamura
deskribapena XFRMR LAMINATED 10VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8989 pcs Datuen fitxa PL10-24-130B.pdf
pisu - Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 12V, Series 24V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 3500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 47.60mm L x 39.70mm W Series PL10-xx130B
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 10 VA Beste izenak MT3127
PL10-24
PL10-24(BOX)
PL10-24(BULK)
PL1024130B
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 36.20mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 840mA, Series 420mA Center Tap No