OVS-24F-UC
TamuraTamura
Tamura
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OVS-24F-UC
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 96W
Fitxak: OVS-24F-UC.pdf
  • Mezua
OVS-24F-UCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OVS-24F-UC fabrikatzailea Tamura
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 96W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6125 pcs Datuen fitxa OVS-24F-UC.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 8.60" L x 4.88" W x 2.37" H (218.4mm x 124.0mm x 60.2mm)
Series OVS-U Energia (Watts) 96W
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 5A