L37S300D15M
TamuraTamura
L37S300D15M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L37S300D15M
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena SENSOR
Fitxak: 1.L37S300D15M.pdf2.L37S300D15M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
L37S300D15Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L37S300D15M fabrikatzailea Tamura
deskribapena SENSOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5960 pcs Datuen fitxa 1.L37S300D15M.pdf2.L37S300D15M.pdf
Tentsioa - hornidura 15V Series L37S D155
Sentsore mota Hall Effect, Open Loop sentikortasuna -
Erantzun Denbora 3µs polarizazio Unidirectional
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Irteera Ratiometric, Voltage Beste izenak 9-L37S300D15MZY
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount linealtasun ±1%
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency -
Neurketa egiteko DC Deskribapen zehatza Current Sensor 300A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional Module
Uneko - Hornikuntza (Max) 20mA Oraina - Zentzua 300A