L08P200D15W
TamuraTamura
Tamura
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L08P200D15W
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena SENSOR CURRENT HALL 200A AC/DC
Fitxak: L08P200D15W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
L08P200D15Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L08P200D15W fabrikatzailea Tamura
deskribapena SENSOR CURRENT HALL 200A AC/DC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10500 pcs Datuen fitxa L08P200D15W.pdf
Tentsioa - hornidura 15V Series -
Sentsore mota Hall Effect, Open Loop sentikortasuna -
Erantzun Denbora 50µs polarizazio Bidirectional
Packaging Bulk Pakete / kasua Module, Single Pass Through
Irteera Ratiometric, Voltage Beste izenak 9-L08P200D15WZY
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
linealtasun ±1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency - Neurketa egiteko AC/DC
Deskribapen zehatza Current Sensor 200A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module, Single Pass Through Uneko - Hornikuntza (Max) 20mA
Oraina - Zentzua 200A zehaztasun -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
L08P150D15
L08P150D15
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC
Stockean: 5721 pcs
Deskarga: L08P150D15.pdf
RFQ
L08P200D15
L08P200D15
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: SENSOR CURRENT HALL 200A AC/DC