L03S600D15
TamuraTamura
L03S600D15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L03S600D15
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena SENSOR CURRENT HALL 600A AC/DC
Fitxak: L03S600D15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
L03S600D15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L03S600D15 fabrikatzailea Tamura
deskribapena SENSOR CURRENT HALL 600A AC/DC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7596 pcs Datuen fitxa L03S600D15.pdf
Tentsioa - hornidura ±15V Series -
Sentsore mota Hall Effect, Open Loop sentikortasuna -
Erantzun Denbora 5µs polarizazio Bidirectional
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Irteera Ratiometric, Voltage Beste izenak MT7187
S1-L03S600D15EY
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
linealtasun ±1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency DC ~ 50kHz Neurketa egiteko AC/DC
Deskribapen zehatza Current Sensor 600A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Uneko - Hornikuntza (Max) 12mA
Oraina - Zentzua 600A zehaztasun ±1%