830A0062-03
TamuraTamura
Tamura
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 830A0062-03
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 14V 20W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
830A0062-03ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 830A0062-03 fabrikatzailea Tamura
deskribapena AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 14V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5215 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 14VAC Tentsioa - Input 120VAC
Tamaina / dimentsioa - Series 830A
Eskualdea erabilia North America Energia (Watts) 20W
Irteerako konektorea Screw Terminal Beste izenak 830A0062-03B
MT7111
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 5-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 14VAC 1.43A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 1.43A Kablearen luzera -
Homologazioak - eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
830A0061-03
830A0061-03
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 19W
Stockean: 3162 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W
Stockean: 6078 pcs
Deskarga:
RFQ
830A
830A
fabrikatzaileak: B&K Precision
deskribapena: METER CAPACITANCE AUTO RANGE
Deskarga: 830A.pdf
83093
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: SET CAREER BUILD AUTO BODY ADD O
Stockean: 244 pcs
deskribapena: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 16V 20W
830A509
830A509
fabrikatzaileak: Bomar (Winchester Electronics)
deskribapena: CONN ADAPT PLUG-PLUG F
Deskarga: 830A509.pdf
deskribapena: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 10V 20W
83096
deskribapena: SET DIESEL INTERMEDIATE
Stockean: 44 pcs
deskribapena: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 22V 20W
deskribapena: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 18V 20W