820A0065-03
TamuraTamura
Tamura
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 820A0065-03
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 20V 12W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
820A0065-03ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 820A0065-03 fabrikatzailea Tamura
deskribapena AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 20V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7019 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 20VAC Tentsioa - Input 120VAC
Tamaina / dimentsioa - Series 820A
Eskualdea erabilia North America Energia (Watts) 12W
Irteerako konektorea Screw Terminal Beste izenak 820A0065-03B
MT7106
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 5-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 20VAC 600mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 600mA Kablearen luzera -