NRS5024T1R5NMGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRS5024T1R5NMGJ
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 3.6A 22 MOHM SMD
Fitxak: 1.NRS5024T1R5NMGJ.pdf2.NRS5024T1R5NMGJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
NRS5024T1R5NMGJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRS5024T1R5NMGJ fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 1.5UH 3.6A 22 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 574806 pcs Datuen fitxa 1.NRS5024T1R5NMGJ.pdf2.NRS5024T1R5NMGJ.pdf
Tentsioa - Tasa 5050 Usage Shielded
Mota Wirewound Tamaina / dimentsioa 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Series NRS RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio - polarizazio Nonstandard
Beste izenak LM NRS5024T 1R5NMGJ Tenperatura operatiboa -25°C ~ 120°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia NRS5024T1R5NMGJ Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm)
Hardware mota 1.5µH Frekuentzia - Test 67MHz
Frekuentzia - Self Resonant 22 mOhm Max Zabaldutako deskribapena 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 3.6A 22 mOhm Max Nonstandard
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±30% Diametroa - Sorbalda -
deskribapena FIXED IND 1.5UH 3.6A 22 MOHM SMD Denbora atzeratzea 100kHz
DC Erresistentzia (DCR) 5.2A Uneko balorazioa 3.6A