NRS5024T150MMGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5024T150MMGJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRS5024T150MMGJ
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 1A 170 MOHM SMD
Fitxak: 1.NRS5024T150MMGJ.pdf2.NRS5024T150MMGJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
NRS5024T150MMGJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRS5024T150MMGJ fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 15UH 1A 170 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 903504 pcs Datuen fitxa 1.NRS5024T150MMGJ.pdf2.NRS5024T150MMGJ.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
estali Shielded Series NR, S Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak LM NRS5024T 150MMGJ Tenperatura operatiboa -25°C ~ 120°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 15µH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 18MHz
Deskribapen zehatza 15µH Shielded Wirewound Inductor 1A 170 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 170 mOhm Max
Uneko balorazioa 1A Uneko - Saturazioa 1.4A