1200MD-1-004
TalemaTalema
Talema
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1200MD-1-004
Fabrikatzaileak / Marka: Talema
Produktuaren Deskribapena XFMR TOROIDAL 1200VA THRM PROTCT
Fitxak: 1200MD-1-004.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 462 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 462 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
1200MD-1-004ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1200MD-1-004 fabrikatzailea Talema
deskribapena XFMR TOROIDAL 1200VA THRM PROTCT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 462 pcs Datuen fitxa 1200MD-1-004.pdf
pisu 22 lbs (10kg) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 120V, Series 240V
Tentsioa - Lehen 100V, 120V, 200V, 240V Tentsioa - isolamendua 5000Vrms
Mota Toroidal Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 183.00mm Dia x 81.00mm W Series MD
Bigarren bihurgune (k) Single, Multiple Taps Lehen mailako bihurgunea (k) Dual, Multiple Taps
Energia - Max 1200 VA Muntaketa mota Chassis Mount
Altuera - Eserita (Max) - Uneko - Irteera (Max) Parallel 10A, Series 5A
Center Tap No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1200LP41B0500E
1200LP41B0500E
fabrikatzaileak: Johanson Technology
deskribapena: RF FILTER LOWPASS 1.2GHZ 1210
Stockean: 3306 pcs
Deskarga: 1200LP41B0500E.pdf
RFQ
1201
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: TERM SCREW 6-32 2 PIN PCB
Stockean: 122920 pcs
Deskarga: 1201.pdf
RFQ
1200LP41C0500E
1200LP41C0500E
Deskarga: 1200LP41C0500E.pdf
1200MD-1-003
1200MD-1-003
fabrikatzaileak: Talema
deskribapena: XFMR TOROIDAL MED GRADE 1200VA
Stockean: 433 pcs
Deskarga: 1200MD-1-003.pdf
1200TA
1200TA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TERMINAL ADAPTER
Deskarga: 1200TA.pdf
fabrikatzaileak: API Technologies Corp.
deskribapena: FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS
Deskarga:
1200BP44A575E
1200BP44A575E
deskribapena: RF FILTER BANDPASS 1.2GHZ 1812
Deskarga:
1200BJ
1200BJ
fabrikatzaileak: Davies Molding, LLC.
deskribapena: KNOB SMOOTH 0.250" PHENOLIC
Deskarga: 1200BJ.pdf
1200X
1200X
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: PHONE T-JACK PANEL .25" STD SGL
Stockean: 952 pcs
Deskarga: 1200X.pdf
1200BM
1200BM
deskribapena: KNOB SMOOTH 0.125" PHENOLIC
Deskarga: 1200BM.pdf
1201
fabrikatzaileak: Adafruit
deskribapena: VIBRATION MOTOR 11000 RPM 5VDC