1000MD-1-003
TalemaTalema
1000MD-1-003 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1000MD-1-003
Fabrikatzaileak / Marka: Talema
Produktuaren Deskribapena XFMR TOROIDAL MED GRADE 1000VA
Fitxak: 1000MD-1-003.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 474 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 474 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
1000MD-1-003ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1000MD-1-003 fabrikatzailea Talema
deskribapena XFMR TOROIDAL MED GRADE 1000VA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 474 pcs Datuen fitxa 1000MD-1-003.pdf
pisu 18 lbs (8.2kg) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 120V, Series 240V
Tentsioa - Lehen 100V, 120V, 200V, 240V Tentsioa - isolamendua 5000Vrms
Mota Toroidal Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 168.00mm Dia x 80.00mm W Series MD
Bigarren bihurgune (k) Single, Multiple Taps Lehen mailako bihurgunea (k) Dual, Multiple Taps
Energia - Max 1000 VA Beste izenak 1295-1197
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Uneko - Irteera (Max) Parallel 8.33A, Series 4.17A Center Tap No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1000MP
1000MP
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TRANS RF BIPO 5.3W 300MA 55FW
Stockean: 4421 pcs
Deskarga: 1000MP.pdf
RFQ
1000LP41B1000E
1000LP41B1000E
fabrikatzaileak: Johanson Technology
deskribapena: 1GHZ LPF STB 75OHMS
Stockean: 216826 pcs
Deskarga: 1000LP41B1000E.pdf
RFQ
1000NS-CART
1000NS-CART
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: FIRE BARRIER WATER TIGHT SEALANT
Deskarga: 1000NS-CART.pdf
1000HA
1000HA
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: HOSE ASSEMBLY 3FT
Deskarga:
1000B-5027XT
1000B-5027XT
fabrikatzaileak: Pulse Electronics Corporation
deskribapena: MDL SIN 1GD 1:1 SMT TR PBC
Deskarga:
1000B-5027FXT
1000B-5027FXT
1000NS
1000NS
fabrikatzaileak: 3M
Deskarga: 1000NS.pdf
1000NHG4G
1000NHG4G
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE SQUARE 1KA 500VAC RECT
Stockean: 114 pcs
Deskarga: 1000NHG4G.pdf
1000MA
1000MA