UMK105BJ331MV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK105BJ331MV-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMK105BJ331MV-F
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 50V X5R 0402
Fitxak: UMK105BJ331MV-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
UMK105BJ331MV-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMK105BJ331MV-F fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 330PF 50V X5R 0402 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 16955191 pcs Datuen fitxa UMK105BJ331MV-F.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.026" (0.65mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RM UMK105 BJ331MV-F
UMK105BJ331MVF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style - Korrontearen tartea -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak SMPS Filtering