TMK316B7225MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK316B7225MLHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK316B7225MLHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206
Fitxak: 1.TMK316B7225MLHT.pdf2.TMK316B7225MLHT.pdf3.TMK316B7225MLHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
TMK316B7225MLHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK316B7225MLHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak CE TMK316B7225MLHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Ultra Low ESR
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 2.2µF eskaerak Automotive, SMPS Filtering