TMK107BBJ225KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107BBJ225KAHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK107BBJ225KAHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.2UF 25V X5R 0603
Fitxak: 1.TMK107BBJ225KAHT.pdf2.TMK107BBJ225KAHT.pdf3.TMK107BBJ225KAHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TMK107BBJ225KAHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK107BBJ225KAHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 2.2UF 25V X5R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 587-4333-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 2.2µF