TMK105BJ474KP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK105BJ474KP-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK105BJ474KP-F
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 25V X5R 0402
Fitxak: TMK105BJ474KP-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
TMK105BJ474KP-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK105BJ474KP-F fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 0.47UF 25V X5R 0402 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1903275 pcs Datuen fitxa TMK105BJ474KP-F.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.026" (0.65mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RM TMK105 BJ474KP-F
TMK105BJ474KPF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style - Korrontearen tartea -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 0.47µF eskaerak SMPS Filtering