TMK105B7682MV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK105B7682MV-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK105B7682MV-F
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6800PF 25V X7R 0402
Fitxak: TMK105B7682MV-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
TMK105B7682MV-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK105B7682MV-F fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 6800PF 25V X7R 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19226958 pcs Datuen fitxa TMK105B7682MV-F.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RM TMK105 B7682MV-F
TMK105B7682MVF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 6800pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 6800pF