TMK063CH060FPGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CH060FPGF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK063CH060FPGF
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6PF 25V C0H 0201
Fitxak: TMK063CH060FPGF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
TMK063CH060FPGFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK063CH060FPGF fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 6PF 25V C0H 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6944436 pcs Datuen fitxa TMK063CH060FPGF.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1pF
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0H
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 6pF ±1pF 25V Ceramic Capacitor C0H 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 6pF eskaerak General Purpose