TMK063CG1R2CT-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG1R2CT-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK063CG1R2CT-F
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.2PF 25V NP0 0201
Fitxak: TMK063CG1R2CT-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
TMK063CG1R2CT-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK063CG1R2CT-F fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 1.2PF 25V NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6751440 pcs Datuen fitxa TMK063CG1R2CT-F.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak RM TMK063 CG1R2CT-F
TMK063CG1R2CTF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 1.2pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 1.2pF