TMK063BJ332MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063BJ332MP-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK063BJ332MP-F
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 25V X5R 0201
Fitxak: 1.TMK063BJ332MP-F.pdf2.TMK063BJ332MP-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
TMK063BJ332MP-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK063BJ332MP-F fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 3300PF 25V X5R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6953200 pcs Datuen fitxa 1.TMK063BJ332MP-F.pdf2.TMK063BJ332MP-F.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak RM TMK063 BJ332MP-F
TMK063BJ332MPF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 3300pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 3300pF