TMK063B7152KP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063B7152KP-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK063B7152KP-F
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 25V X7R 0201
Fitxak: 1.TMK063B7152KP-F.pdf2.TMK063B7152KP-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
TMK063B7152KP-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK063B7152KP-F fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 1500PF 25V X7R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 16687189 pcs Datuen fitxa 1.TMK063B7152KP-F.pdf2.TMK063B7152KP-F.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.015" (0.39mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak RM TMK063 B7152KP-F
TMK063B7152KPF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style - Korrontearen tartea -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 1500pF eskaerak SMPS Filtering